Apie stovyklą

Pramogų ir sporto stovykla vaikams 7-16 m.

Pramogų ir sporto stovykla „Pergalė“

Vasaros stovykla „Pergalė“ – tai 6 dienų poilsio, pramogų ir sporto stovykla, 8-16 metų vaikams ir paaugliams, kurioje kiekvienas čia atvykstantis suras sau mylimiausią veiklą.

Mes jau 16 metų organizuojame įvairios tematikos linksmas ir nuotaikingas vasaros stovyklas vaikams ir paaugliams, į kurias atvyksta stovyklautojai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų Europos šalių. Turime didelę patirtį vaikų ugdyme ir užimtume. Kiekvieną sezoną tobuliname ir rengiame turiningą, bei įdomiausią vasaros stovyklų programą, kad stovyklautojai galėtų linksmai ir pilnavertiškai pailsėti be televizorių, Xbox ir kompiuterinių žaidimų, plančetinių kompiuterių bei panašaus tipo prietaisų.

👍 Pramogų ir sporto stovyklos programa

Įdomiausia įspūdinga stovyklos programą: estafetės, viktorinos, linksmiausios sportinės varžybos bei kitos kūrybinės užduotys. Didžiausias būrelių pasirinkimas: savigynos, šokių, aerobikos, gimnastikos, plaukimo, futbolo, krepšinio, tinklinio, stalo ir lauko teniso, šaudymo iš lanko, piešimo… Plačiau>

👍 Pramogų ir sporto stovyklos vietovė

Mūsų stovykla organizuojama prabangioje, moderniai įrengtoje sodyboje su visais patogumais, ant ežero kranto, miško apsuptyje, Druskininkų raj., Dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje.

👍 Pramogų ir sporto stovyklos maitinimas

Maitinimas 4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai) su atskiru meniu vegetarams ir netoleruojantiems laktozės. Sveikas, šviežias maistas, gaminamas vietoje.

👍 Pramogų ir sporto stovyklos privalumai

Pasirinkus mūsų stovyklą stovyklautojai bus skaniai ir kokybiškai pamaitinti, prižiūrėti, saugūs, pilnavertiškai pailsėję bei aprūpinti užimtumu kvalifikuotų stovyklos vadovų komanda.

👍 Pramogų ir sporto stovyklos sąlygos

Stovykloje būna po 6-9 vadovus, priklausomai nuo stovyklautojų kiekio. 1 vadovas prižiūri ne daugiau kaip 10-13 vaikų. Vaikai ir paaugliai skirstomi į tris skirtingas stovyklautojų amžiaus grupes ir apgyvendinami  2, 3, 4, 5 ir 6 vietų moderniuose kambariuose su visais patogumais.

👥 Stovyklautojų amžius

 • Stovyklautojų amžius yra nuo 8 iki 16 metų

🍴 Stovyklautojų maitinimas

 • Stovyklautojai maitinami 4 kartus per dieną

📅 Stovyklos pamainos:

 • 1 pamaina > 2024.07.14 – 07.19
 • 2 pamaina > 2024.07.28 – 08.02

💶 Stovyklos kaina

 • Stovyklos pamainos kaina yra 300€

🔰 Stovyklos saugumas

 • Stovyklos „Pergalė“ organizatoriai turi vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo  licenziją.
 • Visi stovyklos vadovai turi higienos ir pirmos pagalbos pažymėjimus.
 • Stovyklų sodybos yra saugioje uždaroje teritorijoje  ir  stebimos visą parą vaizdo kameromis.
 • Stovyklautojai visą parą prižiūrimi stovyklos vadovų komanda bei  naktį budinčiais vadovais.
 • Stovyklautojų maudynės vyksta griežtai prižiūrint stovyklų vadovų, pagal Lietuvos vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo įstatymo maudymosi taisykles.
 • Nemokantiems plaukti stovyklautojams išduodamos saugaus plaukiojimo liemenės, pripučiami ratai ir pripučiami vandens čiužiniai, maudynių metu prižiūrint vadovų saugioje maudymosi zonoje.

📝 REGISTRACIJA>

📷 Daugiau stovyklos foto ir video>