Vadovai

Stovykloje būna po 6-9 vadovus. 5 pagrindiniai vadovai (organizatoriai) bei kiti papildomi vadovai (sporto treneriai bei animatoriai). Stovyklos vadovų kiekis priklauso nuo stovyklautojų kiekio. Pagal vaikų ir paauglių turizmo organizavimo taisykles, 1 vadovas prižiūri ne daugiau kaip 10-13 vaikų.

Simas

Stovyklos vadovas Simas yra kvalifikuotas, licenzijuotas vaikų ir jaunimo turizmo organizatorius, turintis didelę patirtį vaikų ir jaunimo ugdyme, užtikrinantis stovyklautojų saugumą bei užimtumą, patyręs pramogų bei sportinių žaidimų animatorius.

Lukas

Stovyklos vadovas Lukas yra saviginos pamokų stovyklos treneris bei sportinių žaidimų animatorius.   2016m. Lietuvos „Muay Thai“ (Tailandietiško bokso) atviro ringo čempionas. 2016m. daugkartinis „Kick bokso“ prizinės vietos nugalėtojas. 2013m. klasikinio bokso  prizininkas.

Žaneta

Stovyklos vadovė Žaneta yra licenzijuota vaikų ir jaunimo turizmo organizatorė, turinti didelę patirtį vaikų ir jaunimo ugdyme, kvalifikuota pramoginių renginių organizatorė, patyrusi aerobikos trenerė bei stovyklos animatorė.

Audrius

Stovyklautojų sportininio parengimo stovyklos vadovas Audrius yra patyręs gatvės šokių treneris, profesionalus renginių organizatorius, pramogų bei estafečių animatorius, turintis didelę patirtį vaikų ir jaunimo ugdyme.

Mantė

Patyrusi stovyklos vadovė Mantė yra profesionali sportinės gimnastikos trenerė, daugkartinė Lietuvos čempionė, Europos čempionato ir kitų tarptautinių varžybų dalyvė. Dirbant cirke bei kitose sporto įstaigose, kaip gimnastikos trenerė, įsigijo didelę patirtį vaikų ir jaunimo ugdyme ir bendravime.